English French German Italian Portuguese Russian Spanish
   
Перегляди статей
297209
   

Всеукраїнська конференція «Оптимізація навчально-методичного забезпечення та викладання курсу “Основи християнської етики” в українських школах»

Завантажити програму ФОРУМУ

 

28-30 жовтня 2011 рокув рамках IV Міжнародного наукового форуму «Простір гуманітарної комунікації» відбудеться Всеукраїнська науково-методична конференція «Оптимізація навчально-методичного забезпечення та викладання курсу “Основи християнської етики” в українських школах».

Конференцію організовують і проводять:Науково-дослідницька лабораторія з основ християнської етики Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та Лабораторія суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України.

Метою конференції є обговорення різноманітних підходів до предметних засад курсу «Основи християнської етики» та суміжних курсів, виявлення спільних засадничих основ та методики викладання та підготовки кадрів. Це має допомогти створити той комунікативний простір, який уможливить виконання цілей зазначених курсів.

 

До участі запрошуються спеціалісти, які залучені до розробки навчально-методичного забезпечення курсів морально-духовного спрямування в українських школах, а також ті, хто займається підготовкою вчителів з дисциплін морально-духовного спрямування для українських шкіл.


Завантажити інформаційний лист.

   

Використання матеріалів сайту можливе лише при згоді адміністрації порталу та активного посилання.
Всі права захищено!

Сайти, які підтримуються службою порталу
НПУ імені М.П.Драгоманова
Інститути
Фізико-математичний інститут :: Інститут філософської освіти :: Інститут фізичного виховання та спорту :: Інженерно-педагогічний інститут :: Інститут інформатики :: Інститут іноземної філології :: Інститут історичної освіти :: Інститут корекційної педагогіки та психології :: Інститут мистецтв :: Інститут магістратури, аспіратнути та докторантури :: Інститут природничо-географічної освіти та екології :: Інститут педагогіки та психології :: Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації :: Інститут політології та права :: Інститут розвитку дитини :: Інститут соціології, психології та соціальних комунікацій :: Інститут соціальної роботи та управління :: Інститут української філології та літературної творчості імені Андрія Малишка :: Інститут управління та економіки освіти
Факультети
Кримський гуманітарний факультет
Кафедри
Кафедра педагогчної творчості :: Кафедра педагогіки, теорія та історії педагогіки :: Кафедра методики викладання російської мови та світової літератури :: Кафедра етики та естетики :: Кафедра управління та євроінтеграції :: Кафедра філософії :: Кафедра інформатики
Персональні сайти
Андрущенко В.П. :: Бех В.П. :: Жалдак М.І. :: Борисенко В.Й. :: Франчук В.М. :: Франчук Н.П.
Інші сайти
Асоціація випускників :: Система управління електронними курсами НПУ :: Система управління електронними курсами інституту інформатики :: Система управління електронними курсами інституту інформатики (студенти) :: Простір гуманітарної комунікації :: Лабораторія археологічних досліджень :: Кабінет-музей М.П.Драгоманова :: Україна і становлення конституціоналізму в Європі :: Центр культури. НПУ