Всеукраїнська конференція «Оптимізація навчально-методичного забезпечення та викладання курсу “Основи християнської етики” в українських школах»

Завантажити програму ФОРУМУ

28-30 жовтня 2011 рокув рамках IV Міжнародного наукового форуму «Простір гуманітарної комунікації» відбудеться Всеукраїнська науково-методична конференція «Оптимізація навчально-методичного забезпечення та викладання курсу “Основи християнської етики” в українських школах».

Конференцію організовують і проводять:Науково-дослідницька лабораторія з основ християнської етики Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова та Лабораторія суспільствознавчої освіти Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України.

Метою конференції є обговорення різноманітних підходів до предметних засад курсу «Основи християнської етики» та суміжних курсів, виявлення спільних засадничих основ та методики викладання та підготовки кадрів. Це має допомогти створити той комунікативний простір, який уможливить виконання цілей зазначених курсів.

До участі запрошуються спеціалісти, які залучені до розробки навчально-методичного забезпечення курсів морально-духовного спрямування в українських школах, а також ті, хто займається підготовкою вчителів з дисциплін морально-духовного спрямування для українських шкіл.

Завантажити інформаційний лист.